FLC-1001 Jednomodowa Rozbiegówka OTDR 1000 m, SC/UPC-LC/UPC

Jednomodowa Rozbiegówka OTDR 1000 m, SC/UPC-LC/UPC

Indeks katalogowy: FLC-1001

Zaprojektowana z unikalną kompaktową obudową i 1000 metrów światłowodu, rozbiegówka jest idealna do eliminacji martwych stref w testach reflektometrycznych przy użyciu OTDR.
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Czas dostawy: Realizacja od 1 do 6 tygodni
  • Dostawa: od 0,00 USD (Kurier DPD (1-2dni))
  • Odbiór osobisty: darmowy
268,89 USD netto / szt. 330,74 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
Długość [m]:
Rodzaj Złącza:

Opis

Zaprojektowana z unikalną kompaktową obudową i 350 metrami włókna, rozbiegówka jest idealna do eliminacji martwych stref w testach reflektometrycznych przy użyciu OTDR. Posiada następujące cechy:
- pigtaile o długości 6,56 ft (2m) są zakończone złączem SC/UPC z jednej strony i złączem LC/UPC z drugiej strony, co zapewnia wszechstronność
- typy polerowania są oznaczone kolorami, co umożliwia szybką i łatwą identyfikację kabla rozbiegowego

Właściwości produktu:
- długość kabla: 3281ft (1000m)
- rodzaje złączy: SC/UPC, LC/UPC
- długość in/out: 4,9ft (1,5m)
- maksymalne straty wtrąceniowe @1310nm: ≤ 0,35dB/km
- maksymalne straty wtrąceniowe @1550nm: ≤ 0,22dB/km
- maksymalne straty wtrąceniowe @800nm: ≤ 2,50dB/km
- maksymalne straty wtrąceniowe @ 1300nm: ≤ 0,70dB/km
- straty wtrąceniowe złącza SM: ≤ 0,1dB
- straty wtrąceniowe złącza MM: ≤ 0,15dB
- straty odbiciowe: RL ≥ 65dB (APC); RL ≥ 55dB (UPC)
- długość: 3281ft (8333,74cm)
- waga: 0,78lb (354,12g)
- UPC #: 810053351871

Załączniki

Zapytaj o produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają do niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

Wygodne metody płatności i dostawy

W naszym sklepie zapłacisz szybko i bezpiecznie dzięki płatnością internetowym:

Zamówione produkty dostarczymy kurierem lub do paczkomatu: