Kraj pochodzenia: Australia

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (47)
Kraj pochodzenia: Australia
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
M200 Ręczny Mikroskop Światłowodowy

Mikroskop światłowodowy Yamasaki M200 posiada wysokiej jakości precyzyjną szklaną optykę i zintegrowany filtr bezpieczeństwa podczerwieni, co czyni go najbardziej poszukiwanym mikroskopem światłowodowym do użytku w terenie lub laboratorium.

Dostępność: Dostępne ( 1 szt. )
Realizacja do 2 dni
114,58 USD netto 140,93 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
M400 Ręczny Mikroskop Światłowodowy

Mikroskop światłowodowy Yamasaki M400 posiada wysokiej jakości precyzyjną szklaną optykę i zintegrowany filtr bezpieczeństwa podczerwieni, co czyni go najbardziej poszukiwanym mikroskopem światłowodowym do użytku w terenie lub laboratorium.

Dostępność: Dostępne ( 1 szt. )
Realizacja do 2 dni
114,58 USD netto 140,93 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
TVFI Poręczny Identyfikator Uszkodzeń

Identyfikator uszkodzeń Yamasaki TVFI to praktyczne, mieszczące się w dłoni rozwiązanie do wykrywania przerw, zagięć i wadliwych złączy lub spawów w kablach światłowodowych.

Dostępność: Dostępne ( 1 szt. )
Realizacja do 2 dni
38,71 USD netto 47,61 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
 TLU1 Źródło Światła 850/1300/1310/1550nm

TLU1 Źródło Światła 850/1300/1310/1550nm

Wielomodowe / Jednomodowe

Indeks katalogowy: TLU1

Inteligentne źródło laserowe Yamasaki serii TLU to najnowszy projekt w technologii światłowodowych źródeł światła o wielu długościach fali. Dostępne długości fal obejmują 850nm i 1300nm dla trybu wielomodowego oraz 1310nm i 1550nm dla trybu jednomodowego.

Dostępność: Dostępne ( 1 szt. )
Realizacja do 2 dni
549,67 USD netto 676,10 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
Y17 Nożyk do Precyzyjnego Cięcia Włókien Światłowodowych

Narzędzie do cięcia światłowodów Yamasaki Y17 zostało zaprojektowane do precyzyjnego przecinania wszystkich włókien wielomodowych lub jednomodowych 125µm.

Dostępność: Dostępne ( 2 szt. )
Realizacja do 2 dni
309,67 USD netto 380,90 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
Yamasaki Y91 - Zestaw

Yamasaki Y91 - Zestaw

Spawarka Światłowodowa

Indeks katalogowy: Y91

Spawarka światłowodowa model Y91 to najnowsza technologia łączenia światłowodów firmy Yamasaki. Mniejsza, przenośna konstrukcja jest idealna do użytku w zastosowaniach FTTH.

Dostępność: Dostępne ( 1 szt. )
2 446,42 USD netto 3 009,10 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
260X - 400X

260X - 400X

Światłowodowy Mikroskop Inspekcyjny z USB

Indeks katalogowy: V5000-USB

Mikroskop inspekcyjny Yamasaki V5000-USB może się komunikować z komputerem PC / laptopem poprzez port USB i jest bardzo przydatnym urządzeniem do kontroli feruli światłowodowej w terenie.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
1 339,34 USD netto 1 647,39 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
850/1300/1310/1550nm 21/19/28/26dB Y34

850/1300/1310/1550nm 21/19/28/26dB Y34

OTDR Czterofalowy Jednomodowy/Wielomodowy OTDR

Indeks katalogowy: Y34

OTDR Y34 wykorzystuje kombinację długości fal 850nm/1300nm/1310nm/1550nm. Urządzenie to jest idealne do testowania kabli/przewodów jednomodowych i wielomodowych.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
5 845,09 USD netto 7 189,46 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
1310/1550/1625nm 42/40/40dB Y33h

1310/1550/1625nm 42/40/40dB Y33h

OTDR FTTX

Indeks katalogowy: Y33h

OTDR Y33 wykorzystuje kombinację długości fal 1310nm, 1550nm and 1625nm. Urządzenie to jest idealne do testowania kabli/przewodów jednomodowych.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
9 290,21 USD netto 11 426,96 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
1310/1550/1625nm 32/30/28dB Y33

1310/1550/1625nm 32/30/28dB Y33

OTDR FTTX

Indeks katalogowy: Y33

OTDR Y33 wykorzystuje kombinację długości fal 1310nm, 1550nm and 1625nm. Urządzenie to jest idealne do testowania kabli/przewodów jednomodowych.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
4 831,89 USD netto 5 943,23 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-MPOA/24

V5000-MPOA/24

Adapter MPO/APC (24 Włókna) do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-MPOA/24

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
216,77 USD netto 266,63 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-MPO/24

V5000-MPO/24

Adapter MPO (24 Włókna) do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-MPO/24

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
170,32 USD netto 209,49 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-MPOA/12

V5000-MPOA/12

Adapter MPO/APC (12 Włókien) do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-MPOA/12

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
216,77 USD netto 266,63 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-MPO/12

V5000-MPO/12

Adapter MPO (12 Włókien) do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-MPO/12

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
170,32 USD netto 209,49 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-MUF

V5000-MUF

Adapter z Końcówką Żeńską MU do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-MUF

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
96,00 USD netto 118,08 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-SMAF

V5000-SMAF

Adapter z Końcówką Żeńską SMA do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-SMAF

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
120,00 USD netto 147,60 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-STF

V5000-STF

Adapter z Końcówką Żeńską ST do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-STF

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
96,00 USD netto 118,08 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-SCAF/A

V5000-SCAF/A

Adapter z Końcówką Żeńską SCA do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-SCAF/A

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
596,89 USD netto 734,18 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-LCF/A

V5000-LCF/A

Adapter z Żeńską Końcówką Kątową LC do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-LCF/A

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
549,67 USD netto 676,10 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-SCF/A

V5000-SCF/A

Adapter z Żeńską Końcówką Kątową SC do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-SCF/A

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
549,67 USD netto 676,10 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-LCAF/L

V5000-LCAF/L

Adapter z Długą Końcówką Żeńską LCA do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-LCAF/L

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
456,77 USD netto 561,83 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-LCF/L

V5000-LCF/L

Adapter z Długą Żeńską Końcówką LC do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-LCF/L

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
363,87 USD netto 447,56 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-SCAF/L

V5000-SCAF/L

Adapter z Długą Żeńską Końcówką SCA do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-SCAF/L

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
452,12 USD netto 556,11 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-SCF/L

V5000-SCF/L

Adapter z Długą Końcówką Żeńską SC do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-SCF/L

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
363,87 USD netto 447,56 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-FCAF

V5000-FCAF

Adapter z Żeńską Końcówką FCA do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-FCAF

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
147,10 USD netto 180,93 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-LCAF

V5000-LCAF

Adapter z Żeńską Końcówką LCA do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-LCAF

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
170,32 USD netto 209,49 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-SCAF

V5000-SCAF

Adapter z Żeńską Końcówką SCA do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-SCAF

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
147,10 USD netto 180,93 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-LCF

V5000-LCF

Adapter z Żeńską Końcówką LC do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-LCF

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
96,00 USD netto 118,08 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-MPOA/12

V5000-MPOA/12

Adapter z Żeńską Końcówką SC/FC do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-SCF

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
96,00 USD netto 118,08 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-LCAM

V5000-LCAM

Adapter z Końcówkami Męską LCA i 1,25mm/APC do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-LCAM

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
119,23 USD netto 146,65 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-LCM

V5000-LCM

Adapter z Końcówkami Męską LC i 1,25mm/PC do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiF

Indeks katalogowy: V5000-LCM

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
96,00 USD netto 118,08 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-SCAM

V5000-SCAM

Adapter z Końcówkami Męską SCA i 2,5mm/APC do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-SCAM

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
119,23 USD netto 146,65 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
V5000-SCM

V5000-SCM

Adapter z Końcówkami Męską SC/FC i 2,5mm/PC do Mikroskopu Inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi

Indeks katalogowy: V5000-SCM

Adapter do mikroskopu inspekcyjnego Yamasaki V5000-WiFi.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
96,00 USD netto 118,08 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
260X - 400X

260X - 400X

Światłowodowy Mikroskop Inspekcyjny z Modułem WiFi

Indeks katalogowy: V5000-Wifi

Mikroskop inspekcyjny Yamasaki V5000-WiFi może komunikować się ze smartfonem Apple iOS i Android (WiFi), a także z komputerem PC / laptopem (USB) i jest bardzo przydatnym urządzeniem do kontroli feruli światłowodowej w terenie.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
1 889,01 USD netto 2 323,48 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
1310/1550nm

1310/1550nm

Światłowodowy Zestaw Komunikacyjny Yamasaki FiberTalk TT1315

Indeks katalogowy: TT1315

Zestaw komunikacyjny Yamasaki TT1315 został zaprojektowany w celu uzyskania krystalicznie czystej, w pełni dupleksowej komunikacji bez użycia rąk za pośrednictwem dowolnego zapasowego jednomodowego kabla światłowodowego.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
1 076,89 USD netto 1 324,57 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
1310/1490/1550nm

1310/1490/1550nm

Identyfikator Uszkodzeń i Tester Długości Włókna Jednomodowego Yamasaki FiberScout TS21

Indeks katalogowy: TS21

TS21 FiberScout został zaprojektowany i opracowany przez Yamasaki jako ekonomiczne i proste rozwiązanie do identyfikacji usterek i testowania długości światłowodów jednomodowych.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
548,07 USD netto 674,13 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
1310/1490/1550nm

1310/1490/1550nm

Miernik Mocy Yamasaki FiberSeek TP40 PON

Indeks katalogowy: TP40

TP40 obejmuje testowanie FTTH PON, miernik mocy optycznej o 6 długościach fali i widoczny identyfikator usterek w jednym urządzeniu.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
379,35 USD netto 466,60 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
TF916

TF916

Optyczny Identyfikator Uszkodzeń Yamasaki

Indeks katalogowy: TF916

Identyfikator światłowodowy Yamasaki TF916 jest niezbędnym elementem każdego profesjonalnego zestawu narzędzi światłowodowych.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
232,25 USD netto 285,67 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
TPU1A

TPU1A

Inteligentny Miernik Mocy USB (-50 ~ +26)

Indeks katalogowy: TPU1A

Inteligentny miernik mocy Yamasaki serii TPU to najnowszy projekt w technologii mierników mocy optycznej o wielu długościach fali.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
278,71 USD netto 342,81 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
TPU1 Inteligentny Miernik Mocy

TPU1 Inteligentny Miernik Mocy

-70 ~ +6 dBm

Indeks katalogowy: TPU1

Inteligentny miernik mocy Yamasaki serii TPU to najnowszy projekt w technologii mierników mocy optycznej o wielu długościach fali.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
278,71 USD netto 342,81 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
1310/1490/1550/1625nm TLU7

1310/1490/1550/1625nm TLU7

Jednomodowe Źródło Laserowe

Indeks katalogowy: TLU7

Inteligentne źródło laserowe Yamasaki serii TLU to najnowsza konstrukcja w technologii światłowodowych źródeł światła. Dostępne długości fal obejmują 1310nm, 1490nm, 1550nm i 1625nm.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
789,67 USD netto 971,29 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
1310/1490/1625nm TLU6

1310/1490/1625nm TLU6

Jednomodowe Źródło Laserowe

Indeks katalogowy: TLU6

Inteligentne źródło laserowe Yamasaki serii TLU to najnowszy projekt w technologii światłowodowych źródeł światła o wielu długościach fali. Dostępne długości fal obejmują 1310nm, 1490nm and 1625nm.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
767,22 USD netto 943,68 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
1310/1490/1550nm TLU5

1310/1490/1550nm TLU5

Jednomodowe Źródło Laserowe

Indeks katalogowy: TLU5

Inteligentne źródło laserowe Yamasaki serii TLU to najnowszy projekt w technologii światłowodowych źródeł światła o wielu długościach fali. Dostępne długości fal obejmują 1310nm, 1490nm and 1550nm.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
503,22 USD netto 618,96 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
1310/1550/1625nm TLU4

1310/1550/1625nm TLU4

Jednomodowe Źródło Laserowe

Indeks katalogowy: TLU4

Inteligentne źródło laserowe Yamasaki serii TLU to najnowszy projekt w technologii światłowodowych źródeł światła o wielu długościach fali. Dostępne długości fal obejmują 1310nm, 1550nm i 1625nm.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
503,22 USD netto 618,96 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
TLU3 Źródło Laserowe 1310/1550nm

Inteligentne źródło laserowe Yamasaki serii TLU to najnowszy projekt w technologii światłowodowych źródeł światła o wielu długościach fali. Dostępne długości fal obejmują 1310nm i 1550nm.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
286,45 USD netto 352,33 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
850/1300nm TLU2

850/1300nm TLU2

Wielomodowe Źródło Laserowe

Indeks katalogowy: TLU2

Inteligentne źródło laserowe Yamasaki serii TLU to najnowszy projekt w technologii światłowodowych źródeł światła o wielu długościach fali. Dostępne długości fal obejmują 850nm i 1300nm.

Dostępność: Na zamówienie
Realizacja od 1 do 6 tygodni
309,67 USD netto 380,90 USD brutto w tym 23% VAT / szt.
Y32 OTDR 1310/1550nm 32/30dB

Y32 OTDR 1310/1550nm 32/30dB

ze Zintegrowanym Wizualnym Źródłem Światła

Indeks katalogowy: Y32

OTDR Y32 wykorzystuje kombinację długości fal 1310nm i 1550nm. Urządzenie to jest idealne do testowania kabli/przewodów jednomodowych.

Dostępność: Na zamówienie
2 361,26 USD netto 2 904,35 USD brutto w tym 23% VAT / szt.